Para Birimleri:
Turkey
UGG outlet online

Güvenlik

Gizlilik Taahhüdümüz

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Gizliliğinizi daha iyi korumak için, çevrimiçi bilgi uygulamalarımızı ve bilgilerinizin nasıl toplandığı ve kullanıldığıyla ilgili seçimlerinizi açıklayan bu bildirimi sunuyoruz. Bu bildirimi kolayca bulmamız için, ana sayfamızda ve kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin talep edilebileceği her yerde kullanılabilir hale getiriyoruz.

Topladığımız Bilgiler

Bu bildirim, bu web sitesinde toplanan veya sunulan tüm bilgiler için geçerlidir. Bazı sayfalarda ürünleri sipariş edebilir, istekte bulunabilir ve materyal almak için kayıt olabilirsiniz. Bu sayfalarda toplanan kişisel bilgi türleri şunlardır:

isim
Adres
E
Telefon numarası

Topladığımız Bilgiler

Kredi / Bankamatik Kartı Bilgileri - Bu bilgileri güvenli bir şekilde ele almak için üçüncü taraf bir ödeme işlemcisi (Sagepay) kullanıyoruz. Kredi / Banka kartı bilgilerinizden hiçbiri bu sitenin hiçbir yerinde saklanmamaktadır.

Bilgiyi Kullanma Şeklimiz

Siparişi verirken, yalnızca bu siparişi tamamlamak için kendiniz hakkında verdiğiniz bilgileri kullanırız. Bu bilgileri, bu siparişi tamamlamak için gerekli olan durumlar dışında, dış taraflarla paylaşmayız.

Bir ürünü yalnızca ürünü göndermek ve teslimatı onaylamak için sipariş verirken başkası hakkında verdiğiniz bilgileri kullanırız. Bu bilgileri, bu siparişi tamamlamak için gerekli olan durumlar dışında, dış taraflarla paylaşmayız.

Aldığımız e-postayı yanıtlamak için iade e-posta adreslerini kullanıyoruz. Bu adresler başka amaçlarla kullanılmaz ve dış taraflarla paylaşılmaz.

Yeni ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili güncellemeler almak isterseniz, sitemize kayıt olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurmadıkça, web sitemizde gönderdiğiniz bilgiler bu amaçla kullanılmayacaktır. Güncellemelerimizden her zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Son olarak, bizler, çevrimiçi olarak bize sunulan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, yukarıda açıklananlarla ilgisi olmayan yollarla hiçbir zaman, ilgisiz kullanımları devre dışı bırakma ya da başka şekilde yasaklama fırsatı vermeden kullanmayız ya da paylaşmayız.

Veri Güvenliğimize Bağlılığımız

Yetkisiz erişimi engellemek, veri doğruluğunu korumak ve bilgilerin doğru kullanımını sağlamak için, çevrimiçi olarak topladığımız bilgileri korumak ve güvenceye almak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetsel prosedürleri uygulamaya koyduk.

Çocuk Gizliliğine Bağlılığımız

Çok gençlerin mahremiyetini korumak özellikle önemlidir. Bu nedenle, web sitemizde asla bilmediğimiz bilgilerden 13 yaşından küçükler hiçbir zaman bilgi toplamaz veya saklanmaz ve web sitemizin hiçbir kısmı 13 yaşın altındaki kişileri cezbetmek için yapılandırılmamıştır.

Bilgilerinize Nasıl Erişebilir veya Düzeltebilirsiniz?

Çevrimiçi olarak topladığımız kişisel kimlik bilgilerinizi ve kayıt olduğunuzda oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile hesabınıza giriş yaparak bakım yapabilirsiniz.

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizdeki gerçek hataları, güvenilir bir şekilde hata gösteren bir talep göndererek de düzeltebilirsiniz.

Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için, erişim izni vermeden veya düzeltmeler yapmadan önce kimliğinizi doğrulamak için makul adımları atacağız.
geri
Copyright © 2019 www.firefallfan.com. Powered by UGG outlet online